циклове методичне об'єднання вчителів української мови та літератури

Проблема, над якою працює методичне об'єднання вчителів української мови та літератури:

«Підвищення якості та ефективності уроку української мови та літератури шляхом застосування інноваційних технологій»

Прізвище, ім'я, по батькові

Проблема, над якою працюють

Бєлоусова

Олена

Валентинівна

Шляхи активізації пізнавальної діяльності учнів на уроках української мови

Медведенко

Надія

Петрівна

Інтерактивні технології навчання учнів на уроках української мови та літератури

Попруженко

Надія

Борисівна

Розвиток діалогічного та монологічного мовлення

Прибора

Вікторія

Михайлівна

Активні форми роботи на уроках української мови

Ляшенко

Федосіївна

Через інтерактивне навчання до творчо розвиненого учня

Дубовик

Оксана

Богданівна

Інноваційні методи навчання на уроках української мови

Провели тиждень української мови та літератури, а також заходи,присвячені 202-ій річниці з дня народження Т.Г.Шевченка (за окремим планом): випуск літературних стінгазет "Пам'яті великого Кобзаря";виставка дитячих малюнків "Творчість Т.Г.Шевченка очима дітей";літературні години за темою: "Звучать Шевченкові слова";Заочна подорож Шевченковими місцями;інформаційні хвилинки "Незабутній шевченко";заочна екскурсія до картинної галереї "Шевченко - художник"; круглий стіл "Я пишаюся,що мовою Тараса нині з цілим світом говорю";музична година "Т. Шевченко в музиці"; інтелектуальнау гру з української мови "Найкращий знавець з української мови"; взяли участь у міському театралізованому конкурсі "З Кобзарем у серці", а також у Всеукраїнському інтерактивному конкурсі з української мови "Соняшник".