Методоб'єднання вчителів початкових класів

Сургент Р.О.(4-В)
Третяк О.П.(2-Б)
Цегельник О.О.(3-Б )

Презентація кафедри /uploads/editor/3461/140393/sitepage_67/files/vas_vitae_pochatkova_shkola_liceyu.pptx

/uploads/editor/3461/140393/sitepage_67/files/budinok_pochinaetsya_z_fundamentu.docx

В 2014 – 2015  навчальному році  методичне об’єднання вчителів початкових класів  працює  над проблемною темою «Використання інноваційних технологій на уроках початкової школи».   Належну увагу педагоги приділяють науково-методичному, інформаційному забезпеченню  навчально-виховного процесу, новим освітнім технологіям, вдосконаленню змісту виховання, вивченню комплексних інноваційних підходів до організації життєдіяльності сучасної початкової школи.

Кожен вчитель  приймає активну участь у роботі МО: діляться методичними наробками на засіданнях методичної ради, дають  відкриті уроки, виховні заходи.

08.10.2014 року на базі нашої школи проходив міський семінар вчителів початкових класів «Адаптація учнів перших класів до навчання в школі». Відкриті уроки давали вчителі Скирда А.В. і Цегельник О.О.

Завжди цікаво проходить свято до дня міста. В цьому році учні 1-4класів підготували роботи з природнього матеріалу, учні 1-2 класів малювали на асфальті малюнки до свята, а четверокласники проводили спортивні естафети.

В листопаді проводився місячник української писемності і мови, де також наші вчителі та учні взяли активну участь: провели багато цікавих заходів, кокурсів,виставок. Найкращи знавці мови серед 3-4 класів взяли участь у  Міжнародному конкурсі знавців української мови ім. П.Яцика.

У грудні провели відбірковий тур серед учнів 4 класів на визначення переможця шкільної математичної олімпіади. Учень 4-А класу(вчитель АнкудіноваС.О.) Корзоватих Василь став учасником міської математичної олімпіади.

10.12  у школі проводився день права. Правову вікторину серед учнів 3 класів провели Запорожець І.М. і МожнаО.В. А брейн-ринг для учнів 4 класів провела Батрак С.О.

Вчителі початкових класів у цьому році залучились до програми Nestle Здорові діти « Абетка Харчування».

У грудні учні 1-4 класів взяли участь у міжнародному природничому конкурсі «Колосок»

Традиційне привітання учнів 1-3 класів до дня Св.Миколая приготували учні 4 класів(вчителі Анкудінова С.О., Батрак С.О., Кравцова Л.М.)

Постійно проводяться різні благодійні акції: «Щедрий врожай», «Різдв’яний янгол». Дуже патріотично пройшла акція до свята збройних сил Украіни, де діти підготували багато подарунків  для наших вояків, які перебувають в зоні АТО.