Кропивницький. НВК ЗОШ № 34 - ліцей "Сучасник"

Ми раді вітати Вас на сайті НВК №34 - ліцею "Сучасник"!

Загін НВК ЗОШ №34 - економіко-правового ліцею "Сучасник" 04 травня 2018 року взяла участь у міському військово-патріотичному конкурсі учнівської молоді "Майбутній захисник України" та нагороджена грамотою за "Найкращу дисципліну строю"! Велика подяка керівнику військово-патріотичного гуртка "Патріот" Кожухару Володимиру Миколайовичу та учням 9-А класу Сябренку К, Андріяшевському В., Меркуну А., Підхлібному І., Щербині О., Москалюк А., Панченко А. (9-Б)., учням 7-Б кл. Руднєву Ю., Рибалко Д., Ніколенко А., Голубовській Ю., ученицям 8-В кл. Загурській Л., Васильєвій А, учням 10-Б кл. Чернійчук Е., Присячу К. Вітаємо!

Вітаємо команду учнів НВК й вчителя фізичної культури Канцера С. І. з перемогою в міських змаганнях з волейболу!

Вітаємо Козин Аміну (11-Б клас) з перемогою в міському конкурсі проектів "Громадський бюджет - 2018"! ЇЇ проект "Закохані ліхтарі" потрапив до списку переможців зазаначеного конкурсу!

Вітаємо шкільну команду за зайняте 2 місто у Всеукраїнському конкурсі  з надання домедичної допомоги "Я можу врятувати життя!"

17.10.17 відбулася інструктивно-методична нарада з молодими вчителями. Було надано консультації щодо оформлення шкільної документації, розробки плану самоосвіти.
18.10.17 відбулося засідання голів методичних об'єднань. Обговорювалися питання: робота з обдарованими дітьми - а)підсумок шкільних предметних олімпіад, б)про написання науково-дослідницьких робіт у ШНТ "Паросток", в)участь у конкурсах; обговорення Закону України про освіту; критерії аналізу особистісно-орієнтованого уроку, Державного стандарту загальної середньої освіти; про підготовку до декади педмайстерності.

Фестиваль інновацій
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

29 бер. 2018
29.03.18 відбулося міське засідання Школи молодого заступника, керівник Живіцька Світлана Юріївна. Заступник директора НВК ЗОШ №34, Медведенко Н. П., виступила з презентацією "Контроль - один із засобів управління якістю навчання. Контрольно-аналітична діяльність заступника директора з навчально-виховної роботи"
26 бер. 2018
26.03.2018 відбулось засідання педагогічної ради на тему "Реалізація принципів розвиваючої функції навчання на уроках та позакласних заняттях"
9 лют. 2018
З 01 по 09 лютого 2018 року в НВК №34 пройшла декада "Я атестуюся"
22 січ. 2018
22 січня 2018 р. в закладі відбувся Єдиний тематичний урок, присвячений дню Соборності України - "Україна - незалежна, Соборна і неподільна". З ініціативи учнівського парламенту учні 10-х класів виступили перед учнями 3-х - 4-х класів з повідомленнями про подію, яка відбулася в цей день 99 років тому та її значення в історії й житті сучасної України.
17 січ. 2018
17 січня 2018 р. відбулася педагогічна практика для здобувачів освіти курсів підвищення кваліфікації на базі НВК: ЗОШ №34 - економіко-правового ліцею "Сучасник" - ДЮЦ. Керівники - Медведенко Н. П., Мініч Г. В.
24 лист. 2017
Місячник української мови та писемності завершився святковим концертом та нагородженням учнів-учасників олімпіад та конкурсів