Творчі зустрічі

Зустріч із Лесею Ворониною

26 лютого до Кіровограда завітала відома письменниця, радіоведуча, видавець Леся Воронина. Учням 5-А класу нашого ліцею пощастило познайомитися з улюбленою авторкою ближче під час зустрічі в Обласній бібліотеці для дітей імені А. Гайдара.

Леся Воронина презентувала власні книжки для дітей від видавництва «Грані-Т»: «Прибулець з країни Нямликів»,«Нямлик і балакуча Квіточка»,« Хлюсь та інші», «Таємне товариство боягузів та брехунів», «Сни Ганса Християна».<span times="" new="" roman'"="">

До речі, зовсім нещодавно книга «Таємне товариство боягузів та брехунів»  отримала престижну літературну відзнаку: її названо «Книгою року ВВС»!

Відома письменниця подорожує не сама: з нею приїхав її талісман – чарівна ворона Ґава, яка може виконувати бажання, якщо її посмикати за хвостика, скажімо, або просто потримати за лапку.

Сподіваємося, що такі цікаві зустрічі сприятимуть розвиткові читацьких інтересів серед наших дітей.