Комунальний заклад "Гімназія "Сучасник" Кропивницької міської ради"

Графік навчального процесу

Структура  навчального року

Відповідно до статті 15 (розділ ХІІ ) Закону України «Про освіту» структура навчального року, тривалість навчального тижня, інші форми організації освітнього процесу встановлюються загальноосвітнім навчальним закладом середньої освіти у межах часу передбаченого програмою.

2021/2022 навчальний рік розпочинається 1 вересня 2021 р.  святом – День знань – і закінчується не пізніше 1 липня 2022 р.

Навчальні заняття організовуються за семестровою системою:

1-4 класи

5-10-й класи

11-й класи

І семестр

Буде визначено додатково

Канікули

Осінні

Зимові

Весняні

До

У випадку призупинення органами місцевої виконавчої  влади навчання ( у разі зниження температури взимку чи надзвичайних ситуацій, виникнення інфекційних захворювань) можливі корективи щодо термінів організації навчальних занять, екскурсій та навчальної практики з урахуванням виконання навчальних програм.

Орієнтовна дата проведення свята «Останній дзвоник» - 31 травня 2022 року.

Дата вручення документів про освіту буде визначена додатково (в залежності від термінів проведення ДПА, ЗНО).

Перелік предметів державної підсумкової атестації визначається Міністерством освіти і науки України. Терміни їх проведення визначаються навчальним закладом.

Орієнтовні терміни проведення ДПА для 4-х класів – остання декада травня 2022 року; для 9-х класів – календарний тиждень після закінчення навчального року.

Рішення про доцільність проведення навчальної практики та навчальних екскурсій приймає педагогічна рада школи.

Школа працює в режимі п’ятиденки з двома вихідними – субота, неділя. Навчальні заняття проводяться в одну зміну з 8.15 до 15.40 і регламентуються розкладом уроків, затвердженим директором школи. Упродовж навчального дня проводяться дві великі перерви по 20 хвилин.